Batman Şehirlerarası  Evden Eve Nakliyat Şirketi

Türkiye genelinde özel teknikler ile  verdiğimiz taşımacılık hizmetimize  Batman şehirlerarası evden eve nakliyat  olarak  her zaman önde gelmektedir. Tayin dönemlerinde en çok  Afyon  ve doğu Anadolu arası çalışmaktayız. Memur müşterilerimizin ağırlıkta olduğu  Batman  ilimizden Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine şehirler arası nakliyat hizmeti veriyoruz. Tek ve gerçek işimiz 15 yıldan bu yana evden eve nakliyat servisidir.. Bu sektörün ilk türediği yıllardan bu yana ev taşıma işi yapıyoruz. Bu güne dek gelişen sektörde bizde sürekli kendimizi yeniledik. Siz değerli müşterilerimizin gülen yüzlerini görmek bizi her zaman hırslandırdı ve uzman bir ev taşıma firması olduk. Adana evden eve nakliyat hizmeti için de özel seçenekler sunuyoruz.

Firmamız   Batman şehirlerarası nakliyat   sektörünün aranan ender firmalarından biridir. Bizim için verdiği sözü tutmak ve dürüst olmak ön planda gelir. Para her zaman kazanılır ama dostluk ve dost kazanmak son derece önem verdiğimiz değerimizdir. Örnek bugüne dek taşıdığımız müşterilerimizden ailecek görüşmeye başladığımız  kişiler vardır.

Her müşterinin aklına takılan sorular var. Örneğin eşyama zarar gelirmi,yükleme günü kesin gelirmisiniz,söz verdiğiniz tarihte teslim edermisiniz ve eşyaları kendi aracınızlamı yükleyeceksiniz gibi sorular. Şunu unutmayın Baraj nakliyat olarak kendi aracımızla gidemeyeceğimiz işe asla söz vermiyoruz.

                                             Batman Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Batman şehirler arası nakliyat fiyatlarını uygun hale getirebilen bir yapıya sahibiz. Sürekli yapılan çalışmalarımızdan müşterilerimizi sürekli haberdar ediyoruz. Anı istikamete yada ile giden müşterileri tespit ediyoruz. Araç kasalarımız hemen hemen 3 ev eşyası alacak şekilde dizayn edilmiştir. Araçlarımıza ikili ve üçlü gruplar halinde yükleme yaparak taşıma maliyetlerini neredeyse yarı yarıya düşürüyoruz. Tabi bunun için eşya miktarı da önemlidir. Bir araç üç adet 2+1 ev eşyasını alabilir ancak 3 adet 3+1 ev eşyası sığması mümkün değildir. Bu durumda ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmetimiz devreye giriyor. Gelip eşyalarınıza bakıp ona göre karar veriyoruz

                                                                        Sigortalı Şehirler Arası Taşımacılık

Batman Şehirler arası nakliyat sırasında mutlaka sigorta poliçenizi hazırlayıp size teslim ediyoruz. Risk almaya gerek yok diye düşünüyorum. Yol halidir bu kazası var belası var. Bu yüzden siz istemeseniz dahi ev eşyalarınızı Ankara şehirler arası nakliyat sırasında mutlaka sigortalıyoruz. Bu zaten çok maliyetli bir işlem değil. Bu gün şartlarında 100 bin tl lik bir sigorta poliçesinin değeri ortalama 100 tl gibi bir rakamdır. 100 tl içinde sizin eşyalarınızı riske sokmanın bir anlamı yok.

 

Batman Asansörlü Taşımacılık

Batman Baraj Ekspres olarak en yüksek apartman dairelerinden ev taşımak için mobil asansör kullanıyoruz. Dar merdiven boşluklarında eşyalarınız yıpranmasın istiyorsanız Batman asansörlü taşımacılık hizmetimizi tavsiye ediyoruz. 21.Kata kadar çıkabilen evden eve nakliyat asansörümüz ile ev taşımacılık hizmetini yarım günde bitiriyoruz.

 

[

Batman  Evden Eve Nakliyat

Batman evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerimiz ev taşıma,parça eşya taşıma,büro ofis taşıma ve diğer mini taşıma işleri ile sınırlı değil. Araçlarımıza ve taşıma belgelerimize uygun tüm eşya ve yüklerinizi şehirler arası taşıyoruz. Şehirler arası taşımacılık için en çok önem verdiğimiz konu sigorta ve zamanında teslimat programıdır. Tüm gönderiler söz verilen tarihte teslim edilir.

Batman Ofis Taşımacılık

Bingöl sigortalı ofis taşımacılık işlerinizi mutlaka önce sigorta güvencesine alarak taşıyoruz. Sigortalı evden eve taşımacılık da sigorta firmalarının zararı karşılamadığı bazı hallerde firmamız devreye girer. Batman  Baraj Ekspres ile her zaman güvenli ev taşımacılık hizmeti alırsınız. Eşyalarınızı teslim aldıktan sonra tüm sorumluluk firmamıza aittir.

Son Model Nakliye Araçları

Ev eşyaları hem korunaklı hemde hızlı taşınmak zorundadır. Aynı zamanda hzlı teslimat yapılması gerekir. Yeni araçlarımız ile profesyonel taşıma.

Batman Sigortalı Taşımacılık

Tüm ev eşyalarınızı sigorta kapsamında güvenli olarak Türkiye genelinde taşıyoruz.

Profesyonel Deneyimli ekip

Tüm elemanlarımız yıllardır bizimle ve en az 20 yıllık tecrübeye sahip kişilerden oluşur.

Zamanında Teslimat

Firma olarak verilen sözleri mutlaka tutuyoruz. Söz verilen tarihte teslim alıyor ve teslim ediyoruz.

Profesyonel Paketleme

Eşyalarınızı profesyonel şekilde hem korunaklı hemde hijyenik olarak paketliyoruz

Mobilya Ve Beyaz Eşya Montaj

Evinizde bulunan beyaz eşyalar ve mobilyalar için ekstra para ödemeyin. Firmamız sizin için ücretsiz olarak yapsın.

Batman Taşıma Şirketimizin Diğer Hizmetleri

 

Batman Şehir İçi Nakliye

Batman şehir içi nakliye hizmetimi ile ev taşıma diğer nakliye işlerinizin tamamı için bize ulaşın. Uygun fiyatlara nakliye işlerinizi yapalım

Batman Pikap Nakliye

Batman pikap nakliye ile küçük nakliye işlerinizi yapıyoruz. Sadece şehirler arası pikap nakliye hizmetimiz vardır. Şehir içi pikap taşıma hizmeti vermiyoruz.

Batman Kamyonet Nakliye

Batman Şehirler arası kamyonet nakliye ile mini nakliye işlerinizi yapıyoruz. Sadece şehirler arası pikap nakliye hizmetimiz vardır. Şehir içi pikap taşıma hizmeti vermiyoruz.

Batman Asansör Kiralama

Batman Asansör kiralama hizmetimi Batman ve çevre ilçelerde 21 katlı asansörümüz ile yapılmaktadır. Ev taşıma asansör kiralama fiyatlarımız uygundur.

Batman Kurumsal Taşıma

Batman Kurumsal taşıma hizmetimiz ile; piyano taşıma,para kasası taşıma,banka taşıma,hastane taşıma,okul ve dershane taşıma gibi tüm kurumsal nakliye işleri için hizmet veriyoruz.

Batman Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları

Ev taşıma fiyatları hakkında detaylı bilgi için aşağıda bulunan listeden yardım alabilirsiniz.Fiyatlar ortalama fiyatlardır. Pazarlık payı vardır.

Batman Adana Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Batman Adana arası evden eve nakliyat fiyatlarımız % 10 indirimli olarak yapılır. Batman Adana arası çalışan nakliye firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Adana nakliyat firmasıyız iletişime geçin.

Batman Mersin Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Batman Mersin arası evden eve nakliyat fiyatlarımız % 10 indirimli olarak yapılır. Batman Mersin arası ve Mersin tüm ilçeleri arası çalışan nakliye firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Adana nakliyat firmasıyız iletişime geçin.

Batman Osmaniye Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Batman Osmaniye arası evden eve nakliyat fiyatlarımız % 10 indirimli olarak yapılır. Batman Osmaniye arası ve Osmaniye tüm ilçeleri arası çalışan nakliye firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Adana nakliyat firmasıyız iletişime geçin.

Batman Ankara Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Batman Ankara arası evden eve nakliyat fiyatlarımız % 10 indirimli olarak yapılır. Batman Ankara arası ve Ankara tüm ilçeleri arası çalışan nakliye firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Adana nakliyat firmasıyız iletişime geçin.

Batman Konya Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Batman Konya arası evden eve nakliyat fiyatlarımız % 10 indirimli olarak yapılır. Batman Konya arası ve Konya tüm ilçeleri arası çalışan nakliye firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Adana nakliyat firmasıyız iletişime geçin.

Batman Niğde Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Batman Niğde arası evden eve nakliyat fiyatlarımız % 10 indirimli olarak yapılır. Batman Niğde arası ve Konya tüm ilçeleri arası çalışan nakliye firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Adana nakliyat firmasıyız iletişime geçin.

Batman Kayseri Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Batman Kayseri arası evden eve nakliyat fiyatlarımız % 10 indirimli olarak yapılır. Batman Kayseri arası çalışan nakliye firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Adana nakliyat firmasıyız iletişime geçin.

Batman Hatay Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Batman Hatay arası evden eve nakliyat fiyatlarımız % 10 indirimli olarak yapılır. Batman Hatay arası çalışan nakliye firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Adana nakliyat firmasıyız iletişime geçin.

Batman Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları

2020 Yeni Batman Adana arası ev taşıma fiyatları 3000-4000

Batman Adana arası ev taşıma fiyatları 300-4000 arası kat yüksekliğine göre değişir.

2020 Yeni Batman Mersin Arası ev taşıma fiyatları 3000-4000 arası

Batman Mersin arası ev taşıma fiyatları 3000-4000 arası detaylı bilgi için iletime geçin

2020 Batman Ankara arası ev taşıma fiyatları 4000-6000 arası

Batman Ankara arası ev taşıma fiyatları 4000-6000 arası oda sayısına göre değişir.

2020 Batman Afyon arası ev taşıma fiyatları 4000-6000 arası

Batman Afyon arası ev taşıma fiyatları asansörlü yada asansörsüz oda sayısına göre değişir. 4000-6000 arası

2020 yeni Batman Eskişehir arası ev taşıma fiyatları 4000-6000 arası

Batman Eskişehir arası ev taşıma fiyatları için iletişime geçin.

2020 Batman Bursa Arası ev taşıma fiyatları 4000-6000 arası

Batman Bursa arası ev taşıma fiyatları,Batman Bursa arası nakliye fiyatları

2020 Batman Yozgat arası ev taşıma fiyatları 3000-4000 arası

Batman Yozgat arası ev taşıma fiyatları 3000-4000 arası olasada asansörlü taşımalarda fiyatlar değişir.

2020 Batman Nevşehir arası ev taşıma fiyatları 3000-4000 arası
2020 Batman Sivas arası ev taşıma fiyatları 3000-4000 arası
2020 Batman İstanbul arası ev taşıma fiyatları 4000-7000 arası
2020 Batman Antalya arası ev taşıma fiyatları 3500-5000 arası
2020 Batman Bolu Ev taşıma fiyatları 4000-6000 arası
2020 Batman Kütahya arası ev taşıma fiyatları 3000-6000
2020 Batman Zonguldak arası ev taşıma fiyatları 4000-5000 arası
Batman Denizli arası ev taşıma fiyatları Batman Denizli arası ev taşıma fiyatları 4000-7000 ₺ arası
2020 Batman Muğla arası ev taşıma fiyatları 4000-7000₺ arası
2020 Batman Aydın arası ev taşıma fiyatları 4000-7000₺ arası
2020 Batman Trabzon arası ev taşıma fiyatları 3000-6000₺ arası
2020 Batman Rize Arası ev taşıma fiyatları 4000-5000₺ arası
2020 Batman Samsun arası ev taşıma fiyatları 400-5000₺ arası
2020 Batman Artvin arası ev taşıma fiyatları 4000-5000₺ arası

Dip Not!!!!!!

Fiyatlar ortalama fiyatlardır. Her eşya için farklı fiyatlar ortaya çıkabilir. Kimi 1. kat kimi 2. kat olabilir. Kimi 3+1 kimi 1+ 1 olabilir. Net fiyat almak için bizi arayın. Yada yukarıda bulunan fiyat teklif formunu doldurup bize iletin en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Batman Taşıma Şirketleleri

Müşteri Yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Evet tüm eşyalarınız sigortalı taşınır.
Elbise,mutfak malzemesi gibi küçük eşyaları toplamanız yeterlidir.
Aslında profesyonel çalışıyoruz. eşyalarınız zarar görmez. Ancak sigorta firmalarının hasarı tazmin etmediği durumlarda biz devreye giriyoruz.
Kısa mesafe 36 saat uzun mesafeler 48 saat yada 52 saati bulabiliyor.

Contents