Ev Taşıma Firması Mobilya Montaj Hizmeti | Adana Nakliyat } }

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Mobilya Montaj

Bütün modüler  mobilyaların montajı  Adana Baraj  Nakliyat ekibi tarafından  yapılır. Firmamız evinizde bulunan tüm modüler mobilyaların montajlarını eksiksiz olarak yapar. Modüler diyorum çünkü gömme dolaplar özellikle tutkal yada benzeri maddeler ile montaj edilmiş eşyaların montaj ve de montajlarını yapmıyoruz. Ekstra  usta getirmeniz gerekir.Yada duvara monte edilmiş mobilyalar içinde usta bulmanız gerekir. Söylediğimiz gibi mobilyalarınızın modüler ve herhangi bir yere sabitlenmiş olmaması gerekir. Ağaç zeminlere montaj edilen mobilyalar sökülü takılır.

Montaj Ekibimiz İş Başında

 Mobilya Montaj İşlemi

Adana Evden eve nakliyat eşya  taşıma esnasında mobilya montaj en çok talep gören işlerden biridir. Müşterilerimizin biz ilk aradığında sordukları mobilyaları özellikle gardrop sökülüp takılmasını sorarlar. Elbette markası ne olursa olsun tüm mobilyalarınızın de montaj ve montaj işlemleri tarafımızca yapılır. Her ekibimiz içinde mutlaka bir montaj ustası vardır. Bu elemanlarımız mobilya montaj alanında eğitim almış  deneyimli kişilerdir.

Profesyonel Ekip İle Mobilya Montaj İşlemi

Evden eve taşıma esnasında tüm mobilyalarınız genel olarak bizim tarafımızdan de monte ve montaj yapılır. Salon takımları,genç odaları,yatak odaları ve yemek odası takımları gibi tüm mobilyalar tarafımızca çok rahat montaj yapılır. Örneğin çilek mobilya dan bir araba yatağınız mı var ? Dert etmeyin ekibimiz çok rahatlıkla bu tür mobilyalarınızı montaj yapacak alt yapıya sahiptir. Bu iş için kesinlikle ekstra usta aramanıza yada ücret ödemenize gerek yok.   Sökülen mobilyalarınız yeni evinizde istediğiniz oda ve yerlere montaj yapılacaktır.

Yemek Odası Mobilya  Montajı

Yemek odasında buluna vitrin,masa,konsol ve diğer tüm mobilyalar sökülür ve paketlenir. Ancak asansörlü taşımalarda asansörü sığan ve kapılardan geçen bu tür eşyaları bütün olarak taşıyoruz. Yemek masası yada vitrin gibi mobilyaların cam bölümler sökülür ve taşınır. Yeni taşındığınız evinizde bütün yemek odası takımızın montajı gösterdiğiniz yerlere yapılır. Konsol aynası takılır,vitrin kapakları,masa ayakları her ne sökülmüş ise hepsi aynen montaj yapılarak teslim edilir.

Yatak Odası Takımı  Mobilya Montajı

Yatak odasında bulunan baza başlıkları,şifonyer aynası ve gardrop sökülür paketlenir. Dolabınız markası ne olursa olsun ister kayar kapak ister normal kapak olsun montaj edilir. Ekiplerimiz yeni evde dolap ve diğer yatak odası parçalarını sizin gösterdiğiniz yerlere koyar ve kurar.Yatak kurulu başlığı takılır. Dolap kurulur. Şifonyer aynası takılır vesaire. Tüm modüler mobilyalarınız yerli yerince montaj yapılır.

Diğer bütün de monte edilmesi gereken genç odası,tv ünitesi gibi mobilyalar tarafımızca mutlaka montaj yapılır. Metro  nakliyat ile çalışır iken bu işleri dert etmenize gerek yoktur. Bize dilediğiniz zaman 05524510113 numaralı  telefondan ulaşabilir yada Facebook sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Adana Nakliyat